ברזים

ברזים- באופן כללי:

ברז הינו מרכיב חיוני, זאת משום שמדובר במוצר שמיש במיוחד. מכאן, שיש צורך בתשומת לב לפרטים שונים במהלך בחירתו, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם בנוגע לבחירת ברזים, קשורים הן לתהליך הבחירה בהתאם לשימוש של הברז, לדוגמא אינו דומה ברז למטבח לברז שיבחר לגינה. זאת משום, שיתכן ולברז הגינה נצטרך מים קרים בלבד, לעומת ברז מטבח המצריך גם אופציה לשימוש במים חמים. והן מבחינת המחיר של הברז. כדאי לבחון את התקציב העומד לרשותכם ולבדוק האם מאפשר קנית ברז בהתאם לצרכים שלכם. במידה והברז הרצוי לא עומד בתקציב, יתכן ויהיה עליכם להתפשר על דברים פחות משמעותיים מאשר הפונקציות של הברז, כגון התפשרות על עיצוב הברז.

ברזים– בחדרים השונים:

בחדר המקלחת, מומלץ לקחת ברז בעל פיה גבוהה במקצת המסתובבת על כנה כך שתתאפשר נוחות מרבית במהלך השימוש היומיומי בברז זה. בבחירת הברזים למטבח – ברזים נשלפים יכולים להיות נוחים ביותר, אך כמובן יש לשים לב כי הברז אינו גבוה מידי וכי הארונות העליונים של המטבח הממוקמים מעל הברז אינם מפריעים.

ברזים– למה חשוב לשים לב?

תמחור הברזים משתנה בהתאם לאיכותם. כך שאת הזולים שביניהם מייבאים בדר”כ מסין לעומת האיכותיים המיוצרים באיטליה, גרמניה ושוויץ. מבחינה מבנית, יש אפשרות לרכוש ברזים בצורות ובצבעים שונים כאשר החלוקה הדיכוטומית בין הסגנונות הינה מודרני לעומת ערכאי. בנוסף ניתן לבחור בברז המורכב משתי ידיות אשר מבחינות בין מים חמים לקרים, כאשר שימוש בשתיהן בו זמנית מאפשר את ויסות טמפרטורת המים. לעומת זאת, כיום ישנה נטייה לרכוש ברז עם ידית אחת, שמיקומה הינו הבורר בין המים החמים לקרים. ברז עם מנגנון נשלף, נוח לשימוש הן במטבח והן בחדר השירותים. מיקום היציאה של הברז, יכול להיות מתוך הכיור או מתוך השיש או הקרמיקה. במידה ובוחרים באופציה האחרונה, נדרשת התקנה מיוחדת של גוף פנימי עליו יורכב הברז. לבסוף, כדאי לוודא כי לברז ישנה אחריות מצורפת וכי גודלו מתאים לגודל הכיור.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה