חדרי אמבטיה

 

חדרי אמבטיה – חיוניותם:

חדר אמבטיה הינו אחד החדרים השימושיים ביותר בחדרי הבית. את חדר האמבטיה, אנו פוקדים בתדירות גבוהה במהלך היום ולא רק לצורך מקלחת. חדר זה, משמש לפעולות שונות. החל מצחצוח השיניים, מקום נוח להתקלח או להתארגן, כמו כן לצורך רחיצת הידיים או הפנים. לעתים, נעבור דרך חדר האמבטיה מספר פעמים נוסף במהלך היום, כדי לבחון את המראה הכללי שלנו במראה. כמובן שהפונקציה העיקרית לשמה משמש, הינו מקלחת במהלך היום. יש הפוקדים את חדר האמבטיה לצורך מקלחת פעם בודדת במהלך היום ויש מספר רב יותר של פעמים. מכאן, ניתן להבין, כי ישנה חשיבות לחדרי אמבטיה נעימים, הנוחים לשימוש במרחב המחיה הביתי.

חדרי אמבטיה – ארגונם:

יצירת חדר אמבטיה אידיאלי דורש תכנון ושילוב של מרכיבים שונים באופן אופטימאלי. המרכיבים המשמעותיים בחלל חדר זה, הינם הכיור, אסלת שירותים שאף היא לעתים ממוקמת בחדר האמבטיה וכמובן ישנו השטח המיועד לרחיצה, בין אם מדובר באמבטיה או דוש לדוגמא. בנוסף, ישנם אלמנטים נוספים שממוקמים בחלל החדר. למשל: ארונות אמבטיה המשמשים לאכסון כלי האמבט, מגבות וכו’, מתלים למגבות ובגדים, מתקן לתליית כלי האמבט לצורך רחיצה וכן שטיח אמבטיה למניעת החלקה או לצורך יבוש הרגליים. יש צורך בארגון החלל באופן נוח ובטיחותי למשתמש, זאת על ידי שילוב מוצלח של הרכיבים המוזכרים לעיל, דבר היכול לתרום לאיכות חיינו.

חדרי אמבטיה – שיפוץ:

במידה והחלטתם לשפץ את חדר האמבטיה, כדאי לבחור שיפוצניק מיומן עם המלצות. כמו כן, מומלץ לראות עבודות קודמות של השיפוצניק לגביו אתם מתעניינים, כדי שתוכלו להתרשם ממעשי ידיו והאם תואמים את ציפיותיכם. איכות העבודה חשובה מאוד וצפיה בעבודות קודמות, יכולה לסייע בעדכם ולשפוט האם איכות עבודת השיפוצניק אכן נושאת חן בעיניכם. את עבודת השיפוץ, אתם יכולים לעשות בכל עונה של השנה ללא זיקה לעונה מסוימת. לעומת זאת, אנשים רבים מעדיפים לשפץ דווקא בתקופת הקיץ שהינה חופשית, כך שיוכלו לשהות בבית במהלך השיפוץ. כך נוצר עומס על השיפוצניקים העסוקים בשיפוצים במהלך החופשה. על כן, אם ברצונכם לאתר שיפוצניק מיומן שיהיה זמין באופן המיטבי והמירבי, כדאי לשקול שיפוץ של חדר האמבטיה דווקא בעונות האחרות ובעיקר- בחורף.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה