ריצוף דמוי פרקט

ריצוף הפרקט שהגיע אלינו מארצות הניכר הוא ריצוף עץ בעל מראה יוקרתי ומעניין. הוא שונה בתכלית מהמרצפות הישנות אותן אנו זוכרים מילדותנו. הוא משווה לכל חדר בו הוא מותקן חזות יוקרתית ומסייע לבריאותנו בכך שהוא מונע מכפות רגלינו היחפות להתמודד עם הקור של מרצפות האבן. ריצוף דמוי פרקט נראה בדיוק כמו פרקט אך עשוי אבן.

אם פרקט כל כך טוב למה צריך ריצוף דמוי פרקט ?

להסתגלות הלקוחות הישראליים לריצוף הפרקט יש כמה גורמים מעכבים. ראשית, שיטת ניקוי הבית על ידי הצפתו במים וגריפתם, הושרשה בישראל ומהווה אחד המדדים העיקריים לניקיון הבית. מאחר וריצוף הפרקט אינו מאפשר ניקוי במים רבים, יש עכבות מפני השימוש בו. תכונה נוספת בעייתית היא עמידותו הנמוכה לשריטות וכתמים אשר אינה מתאימה לאופי הישראלי ובעיקר לילדים הישראליים שעלולים להפוך לאחד האויבים המרכזיים של הפרקט. המצאתו של ריצוף דמוי פרקט העשוי מאבן, מנטרל מיד את כל החסרונות שמניתי ומשאיר אותנו רק עם היתרונות העיצוביים הנפלאים של מראה עץ.

כדאי להביא בחשבון

למרות שלכאורה מצאנו את הפתרון המושלם בכך שנרכוש ריצוף דמוי פרקט, הרי שקיימות שתי נקודות בעייתיות. האחת היא שאין בידוד עץ בין כפות הרגליים לבין רצפת האבן. עובדה זו מצריכה את תשומת ליבנו כהורים בחודשי החורף. והנקודה הנוספת היא שיש להקפיד ולקנות אריחים שימנעו מאתנו להחליק ולהיפצע על המרצפות שהתקנו.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה