עיצובי הזכוכית הם בין העיצובים המעניינים והיוקרתיים ביותר לא רק על דרך המודרניזציה. עיצובי הזכוכית נודעו גם בתקופות השונות של תחילת המאה ה- 20 ואף לפני כן. אחד המאפיינים היותר בולטים של עיצובי הזכוכית, במיוחד אחה אותם ניתן למצוא במטבח יוצרים מעטה ואווירה נקייה, אסתטית וטהורה יותר מאשר העיצוב האטום והכבד יותר.

 עיצוב זכוכית נוכל לראות בעיקר בבתים ומטבחים מודרניים אשר מכיל נגיעות שקנה מידה משתנה של חומר גלם זה, בין אם מהפן העיצובי ובין אם בתחום השימושי יותר. כיריים מזכוכית למשל הן בין היצירות היותר נוחות לשימוש ולתחזוקה, וכיום ניתן לראות מאפיין ספציפי זה במטבחים השונים כתוצאה מהנוחות והנראות הקלילה שלהן.

 חיפויי זכוכית על השיש – תרומת החיפויים להתנהלות במטבח

 רעיון אהוב במיוחד על חובבי היוקרה והברנז’ה היוקרתית, הוא רעיון לשילוב חיפויי של זכוכית על השיש. חיפוי זכוכית על השיש מיוצר מחומר גלם עמיד וחזק במיוחד ומאפשר חיתוך נוח ובלתי שריט של מוצרי מזון שונים ללא השארת כתמים או סימנים כמו במשטחי שיש או משטחי עבודה אחרים. עיצוב הזכוכית המלוטש יקנה למטבח ומשטח העבודה בפרט עבירה של יוקרה עשירה ביותר, של מודרניות והתנהלות נוחה ונעימה יותר במטבח. משטחי עבודה מזכוכית אינם שכיחים במיוחד אבל מהווים רעיון חדשני שככל המראה יצא אל הפועל כבר בשנתיים שלוש הקרובות, לכל היותר, ויאפיין מטבחים מודרניים רבים ברחבי הארץ.

 משטחי העבודה הללו הנם בלתי שבירים ובטיחותיים ביותר ובשונה ממשטחי עבודה אחרים ייוצרו בטכניקה טכנולוגית מיוחדת, אשר תמנע את החלקת המוצרים והסכין על משטח העבודה כפי שניתן להבחין במשטחי עבודה פחות איכותיים.

כך תהפכו את משטחי המטבח והקירות שלכם ליצירת אומנות

 חיפויי זכוכית מצוירים הן בין היצירות היותר מעניינות של התקופה המודרנית, הטכנולוגיה העדינה באמצעותה מיוצרות האפליקציות הללו והפיתוחים העדינים המשתקפים בהם ולעיתים בתוכם הופכים את המטבח למחזה מעניין ובעל אווירה אחרת מזאת הסטנדרטית והבנאלית בדרך כלל. אפליקציות על חומרי גלם כמו זכוכית וזכוכית עמידה, מהוות תוספת רבת רושם לעיצוב הכללי של המטבח והופכות אותו למעודן ואנין במיוחד.

 זכוכית בטיחות – מה זה? והיכן משיגים את זה?

 זכוכית בטיחות במטבח היא חומר גלם אשר מתבטא בקשיחות וגמישות כאחד. זכוכית זו הינה זכוכית בלתי שבירה בדרך כלל ובעלת ביטוח כנגד סדקים ושבר. באשר לתקריות של שבר, היתרון היחסי של זכוכית הבטיחות היא בחומר הגלם הגמיש אשר גלום בה במהלך עבודת חימום ועיבוד הזכוכית. במקרים בהם הזכוכית נשברת היא אינה מסכנת את העור העדין של הרגליים או הידיים ואין חודרת או פוצעת את העור. אחד המוצרים הטכנולוגיים מהמתוחכמים ביותר שיוצרו עד עתה והמומלצים ביותר על ידי אדריכלי עיצוב ופיתוח המטבח.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה