במידה ואתם עוקבים אחר המאמרים שלנו, וודאי כבר למדתם והפנמתם, כי קרמיקה היא חומר בעלת יתרונות רבים. היא זולה, היא נראית טוב, היא מגיעה במגוון צבעים, גדלים וצורות, היא יכולה לשאת משקלים כבדים, היא אינה ניזוקה מנוזלים, קרמיקה אינה דורשת תחזוקה כמעט ועוד. אך גם במעטי המעט של תחזוקה שיש לבצע עם קרמיקה, חשוב כי היא תבוצע נכון. לכן, במאמר זה נרצה לתת לכם מספר טיפים ועצות, אשר יעזרו לכם לשמור על הקרמיקה שלכם, לאורך שנים רבות.

קרמיקה – טיפים ועצות

1. בעת שיפוצים, הקפיצו להשתמש בחומרי איטום והדבקה, אשר “מתכתבים” עם קרמיקה. היוועצו במומחים לבנייה, בשיפוצניק, או בחנות הקרמיקה עם רכישתה, באלו חומרים הכי טובים בעבורה. זיכרו כי כל קרמיקה “מתנהגת” אחרת, ועל כן יש שוני בין החומרים השונים אשר יכולים לבוא איתה במגע.

2. ניקוי מרצפות קרמיקה, דורש חומרי חיטוי מיוחדים לקרמיקה, ממש כפי שישנם לפרקטי עץ. לכן, בידקו אלו מוצרים כדאי לכם להשתמש, בחיבור לקרמיקה אשר יש אצלכם בנמצא.

3. הקפידו להשתמש במים חמים ולעשות תנועות מעגליות רחבות, כאשר אתם שוטפים את פרקט הקרמיקה שלכם. כך, תוודאו כי מעט הכתמים והלכלוך אשר מצטבר על קרמיקה נאסף, ולא תשרטו את אריחי הקרמיקה עצמם.

4. הקפידו לשים מגבת, במידה ואתם מניחים מחבתות חמות או סירים על גבי הקרמיקה.

5. הקפידו פעם בשבוע או בשבועיים, להתיז או לשטוף את אריחי הקרמיקה באמצעות חומר מבריק, בכדי לשמור על הבוהק של האריחים לאורך שנים.

בסופו של דבר

אנו סבורים כי טיפים ועצות אלו אשר תרמנו לכם, יסייעו לכם לשמור על רצפת הקרמיקה, אריחי הקרמיקה או הדלפקים, לאורך זמן רב. זיכרו כי תחזוקה שוטפת (תרתי משמע) לאורך זמן, חוסכת בסופו של דבר בעלויות, ומוסיפים לבית מראה נקי ורענן בכל פעם מחדש. נשמח לשמוע מכם במידה ויש לכם עצות וטיפים נוספים. אתם מוזמנים להגיב לנו בתגובות למאמר, ואנו נפרסם את הטיפים שלכם. חשוב לנו שתהיו חלק מן העולם של קרמיקה, שכן הדבר חשוב בכדי לקרב לבבות. עם קרמיקה אפשר לחיות שנים רבות, השאלה היא איך חיים.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה