יתרונות קרמיקה

קרמיקה מצאה את מקומה בתור ריצוף לבית בשל מגוון יתרונות בולטים אשר יש לה. למשל, קרמיקה היא חומר אשר יכול לספוג מעמסה, ועל כן אם בוחרים קרמיקה לרצפה לחדר האמבטיה לדוגמא, היא יכולה להיות בשימוש לשאת את המשקל הרב. כמו כן, קרמיקה אינה נשחקת בקלות, ועל כן אפשר להחזיק אותה בבית לאורך זמן רב בטרם יש לבצע שיפוצים או עיצובים מחדש. בנוסף, קרמיקה קלה לתחזוקה, אין כל בעיה לנקות אותה או לגרוף מעליה מים. זאת ועוד, כי קרמיקה היא חומר זול יחסית, ולכן ניתן להשתמש בה לכמויות גדולות של שיפוצים ועיצובים.

קרמיקה לרצפה – עצות

בבואכם לרכוש קרמיקה לרצפה, חשוב כי תקפידו על מספר דברים; ראשית, תבחרו היטב את הצבע אשר ברצונכם להשתמש בו, שכן עליו “להתכתב” עם יתר העיצוב של החדר. כמו כן, השתדלו לא לבחור בצבעים אשר הלכלוך בולט עליהם, כמו לבן או ירקרק. שתיים, הקפידו להתייעץ עם שיפוצניק מומחה או עם זבני חנות הקרמיקה מולה אתם עובדים, בכדי לרכוש סוגי דבק מתאימים לעבודה מול הקרמיקה הספציפית שבחרתם. שלוש, קרמיקה בעת שיפוצים נוטה להיגמר מהר, או שחלק מן אריחי הקרמיקה נשברים תוך כדי עבודה, ולכן מומלץ תמיד לרכוש יותר קרמיקה מאשר הכמות הנדרשת. כך יהיה לכם ראש שקט, ואתם תהיו בטוחים כי ניתן יהיה לעשות שינויים ולהשאיר מספיק מרווח לתמרונים.

בתום התקנת קרמיקה לרצפה

עם סיום התקנת קרמיקה לרצפה, אתם תהיו מבסוטים מן התוצאות. מראה משווע ונוצץ, יקנה לרצפה שלכם רוח חיים חדשה. בכדי לשמר את המראה החדש והבוהק הזה לאורך זמן, מומלץ ביותר עם סיום עבודות השיפוץ, להעביר פוליש על הרצפה. כך, תבטיחו הברקה של רצפת הקרמיקה שלכם לאורך שנים רבות. בנוסף, אנו ממליצים לכם פעם בכמה זמן, לשטוף את הרצפה עם חומר מבריק, שמעבר לכך שישמור על ניקיונה של אותה רצפת קרמיקה, גם יחזק את המראה הנוצץ שלה בכל כמה ימים. כך, תבטיחו לעצמכם מראה של רצפה חדשה לגמרי, גם אם כבר עברו עשרות שנים מאז שהייתה הפעם האחרונה בה עשיתם ריצוף לרצפה בעזרת קרמיקה.

 

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה