אמבטיות היו מאז ומעולם מקום בעבור האדם לא רק לנקות את עצמו, אלא גם שימשו מקום של מרגוע ו”זמן עצמי”. ככאלו, עם השנים האמבטיות עברו מהפכה ונהיו יוקרתיות יותר למראה ומזמינות יותר לשהות בהן. חלק ממהפך זה, נעשה תודות לשימוש באמצעות קרמיקה, אשר הקנתה לאמבטיות את אותו מראה יוקרתי ומזמין אשר אנו מכירים כיום. יש גם לזכור, כי קרמיקה יכולה להגיע במגוון צבעים שונים, וכאשר מדובר על קרמיקה לבנה, לובן זה מרגיע ומזמין לשהות באמבטיה לאורך שעות ארוכות. שימוש בעזרת קרמיקה נהיה נפוץ לאמבטיות, וגם לחדרי האמבטיות.

קרמיקה בחדר האמבטיות

בחדרי האמבטיות, קרמיקה תפסה מקום של כבוד שוב בזכות הלובן שלה והיכולת שלה לבהוק. אלמנטים אלו משדרים רוגע ויוקרה, ועל כן מוצאים את מקומם בחדר האמבטיה. אם לוקחים בחשבון כי לבן גם מקושר לנו קוגניטיבית עם טוהר וניקיון, הרי שאנו מקבלים פה את החבילה המושלמת בדמותה של קרמיקה לבנה. לחומר של קרמיקה יתרון בולט נוסף כאשר אנו מדברים עליו בהקשר של חדרי אמבטיה, וזה כי גופו אינו מחוספס. הכוונה היא, כי קרמיקה היא חומר שטוח אשר קל ביותר לנגב ממנו נוזלים, ולכן בשל ריבוי השימוש במים בחדר זה, קרמיקה זוכה לנקודות נוספות כאשר מדובר על שימושה באמבטיות ובחדרי שירותים. יותר יותר חדרי אמבטיה מעוצבים כיום בעזרת קרמיקה, וגם יותר יותר שיפוצניקים יעידו בפניכם כי חומר העבודה המועדף עליהם בעת שיפוצים הוא קרמיקה.

לסיכום – ביחרו קרמיקה

אז כפי שהפנמנו במאמר זה, לחומר הנפלא של קרמיקה יתרונות ברורים ובולטים בחדר האמבטיה, אשר מציבים אותה כחומר המועדף על מעצבים ומשפצים רבים. קרמיקה קלה לניגוב, קרמיקה מרגיעה בצבעה ובטקסטורה שלה וגם כי קרמיקה משדרת יוקרתיות וטוהר. מרגע שנכנסה בדריסת רגל כזו אל חדרי האמבטיה, קרמיקה לא מתכוונת לעזוב וכנראה תישאר בעדיפות ראשונה על פני המאות הקרובות, אם לא עד תומה של האנושות בכלל. קרמיקה היא חומר שאינו יקר מדי לרכישה, אשר מקנה לצרכן שקונה אותו שפע של יתרונות (שעל חלקם דנו במאמר זה), אשר עליהם הוא אולי כלל לא טרח לחשוב או לברר.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה