מה זה?

טכניקה של חיפוי אבן הולכת ותופסת תאוצה בקרב קבלנים, אדריכלים ומעצבים רבים בישראל, כמובילה והנוחה ביותר לשימוש בעת בניית או עיצוב בית. חיפוי האבן מאפשר לתת לבית, לחומה, לגדר, או לכל מה שתברחו ליישם עליו את הטכניקה הזו, לקבל מראה אותנטי ויפה, המשתלב הצורה נהדרת עם הטבע והגינה שמסביב. חיפוי אבן גם מאפשר כמובן לנצל את היתרונות הברורים של החומר ממנה הוא עשוי, הבא לידי ביטוי בין השאר באטימות לחום, קור ורעש, מניעת נזילות ועוד יתרונות רבים וטובים אחרים.

הגודל כן קובע

מלאכת חיפוי האבן בדרך כלל נעה בגדלים של בין 1.5 סנטימטר ועד לארבעה. מעבר לכך, ישנה הסכנה כי משקל האבן יהיה גדול מידי וכי ההדבקה לא תחזיק את האבן הכבדה. כאשר מדובר בהדבקות של כארבעה סנטימטרים, מתווסף לחיפוי האבן גם טכניקה של קשירות מיוחדות, העוזרות לקיר לשאת את משקל האבנים השונות. חיפוי אבן ניתן גם לעשות בקירות של פנים הבית, מה שכנראה יצריך הסרה של פנל. כמובן שאנו ממליצים בפניכם להתייעץ עם מומחים לנושא בטרם תתחילו לעבוד על הקירות שלכם בטכניקת חיפוי האבן, וחושבים כי זה יהיה לטובה אם תיתנו לקבלן מנוסה, מקצועי ומיומן לעשות את המלאכה הלא פשוטה הזו כלל. כך, תוכלו להבטיח כי העבודה תיצא ברמה הגבוהה ביותר וכמובן שעם הפיקוח שלכם – גם לשביעות רצונכם. חיפוי אבן זו שיטה נהדרת להראות את הבית אחרת.

אתם מוזמנים ליצור קשר אל מול הגורמים הרלוונטיים אצלנו באליאב קרמיקה, בכדי לקבל עוד עצות וטיפים באשר לביצוע של חיפוי אבן איכותי. אצלנו תמצאו ארסנל של מוחים בכל הקשור אל העולם של קרמיקה, חיפוי אבן, ריצוף ועוד. אתם מוזמנים לבוא לנסות אותנו.

 

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה