ברזים קטנים- סוגים שונים של ברזים

בניגוד לעבר, בהם כל הברזים היו פשוטים ונראו אותו דבר, בימינו מוצאים בבתים שבכל כיור יש ברז אחר המתאים לאפיונים המיוחדים לאותו חדר. לדוגמה, ברזי מטבח משמשים בעיקר לשטיפת פירות וירקות ולרחצת כלים. חשוב שברז כזה יהיה גדול מספיק בכדי לאפשר מרחב תנועה עבור צרכי המטבח. יש חברות ברזים המוכרות ברזים שלהם צינור נשלף, וכך ניתן להגיע לכל פינה בכיור. ברזים לכיור הרחצה נמצאים בכיור בחדר האמבטיה גם הנמצאים גם הם בשימוש שוטף, אם כי פחות מברזי המטבח.

ברזים קטנים- בשביל מה?

לרוב, חדר האמבטיה בבתים אינו חלל גדול. גודל חדר אמבטיה ממוצע הינו כ-4.5 מ”ר, אך יש חדרי אמבטיה שגודלם הוא כ-3.5 מ”ר. כשיש חלל קטן, חשוב לחסוך במקום ולחסוך אותו לאלמנטים הבסיסיים. לעיתים כיור קטן יותר יכול להוות פתרון לחדר אמבטיה קטן. לכיורים קטנים יש גם להתאים ברזים קטנים. מנגד, כאשר לא מוגבלים כל כך במקום, חשוב לבדוק שלא קונים ברזים קטנים יותר מידי, שכן, הם מקשים על השימוש, כמו לדוגמה, בשעה שמצחצחים שיניים.

ברזים קטנים מתאימים לשימוש במים קרים בלבד, כמו בחדר השירותים, שם מטרתם היחידה היא שטיפת ידיים. ברזים קטנים בחדר רחצה אינם מצריכים פונקציות מיוחדות או טלסקופיות, אך יש לוודא שהברז מתאים לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה. ברזים קטנים ניתן גם למצוא בגינות ובחצרות.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה