ברזים איטלקיים- עולם הברזים ושמירה על נקיונו

עולם הברזים מתחדש כל הזמן, שופע עיצובים מקוריים ויפים, טכנולוגיות חדשניות, איכות וחווית שימוש מהנה. הברזים משמשים כמין תכשיטים לבית, כשהם נותנים את הטאץ’ למטבח ולחדר האמבטיה. בשנים האחרונות הברזים מקבלים יותר תשומת לב עיצובית, והם בעלי אופי וסגנון משלהם. ברזים מודרניים מזמן אינם רק מובילי מים, אלא גם מביאים יופי לבית.

במטרה לשמור על מראה של ברז מבריק וחדש, חובה להקפיד על ניקיון הברז. עבור כך, יש להשתמש בחומרי ניקוי שהינם טבעיים, ולהשתמש במטליות בלבד עבור הניקוי. חומרים חריפים או חומצות אסורות בשימוש עבור הברזים, וכן אין להשתמש בצמר פלדה או בסקוטשברייט, שכן, אלו עלולים לגרום לשריטות. בכל מקרה, חשוב להקפיד על ציות להוראות היצרן ולהוראות הניקיון המגיעות עם הברז. כדי שהברז יאריך ימים, וכן כדי להנות יותר מהשימוש בו, כדאי לבצע פעם בכמה חודשים ניקוי אבנית.

ברזים איטלקיים- מותגים איטלקיים שונים

יש מותגים שונים לעיצובי ברזים, וביניהם מותגים של ברזים איטלקיים. Agape הוא דוגמה לכך. דוגמה נוספת ממותגים של ברזים איטלקיים הוא Devon & Devon , הידוע בכך שהוא מעוצב בהשראה של התקופה הויקטוריאנית, עיצוב הנותן נגיעה אלגנטית למראה המודרני. ישנו גם הברז האיטלקי בעל האופי החדשני והצעיר-  Gessi. Ponci הוא מותג ברזים איטלקי של חברה הקיימת מאז 1935, והמייצרת ברזים בעלי עיצובים מיוחדים.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה