ברזים למקלחת- אפשרויות שונות

בתחום ברזים למקלחת קיימת הרבה יצירתיות, גם בעיצוב וגם בטכנולוגיות מתקדמות, לדוגמה, פיקוד אלקטרוני, ויסות טמפרטורת המים, עוצמות משתנות עבור הזרם, ועוד. החשוב ביותר הוא לוודא שהברז מופעל בקלות. עיצוב מיוחד אמנם יכול להרשים, אך אם הוא מקשה על השימוש, במיוחד עבור ילדים, אין הדבר כדאי.

בתחום ברזים למקלחת, ישנן כמה אפשרויות. ניתן להתקין ברזי קיר נפרדים למים החמים והקרים, ועוד אחד באמצע שעל ידו שומרים את הכוונון הנח של טמפרטורת המים. כך בעצם יש שלושה ברזים. לחלופין, ניתן להתקין שני ברזים בלבד, אחד למים החמים ואחד למים הקרים, ולנתב ביניהם. אפשרות נוספת היא התקנת ברז מהסוג של “אינטרפוץ”, שלה יש ידית המכוונת את טמפרטורת המים על ידי סיבובה ימינה ושמאלה. סגירת ופתיחת המים מתאפשרת על ידי הנעתה מעלה ומטה. ברז זה הינו המקובל יותר. בברזי אינטרפוץ ישנה האופציה להתקין טוש טלפון על מוט, או טוש קבוע. כמו כן ניתן להוסיף ברז נמוך עבור מילוי דלי במים, או עבור ניקוי רגליים.

ברזים למקלחת- שכלולים

קיימים שכלולים שונים בברזים למקלחת, ונפרט על שניים: ניתן להתקין כמה מתזים- מלמעלה וכן מהצדדים, כדי לקבל הרגשת מסאז’. קיימת מערכת מקלחת הפועלת אלקטרונית. היא כוללת ברז ממוחשב, שעון ולחצנים. הברז הממוחשב חוסך במים, נותן כמה זרמים, ומאפשר תכנון מראש של כמות המים, הטמפרטורה, וזמן מילוי האמבטיה.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה