קרמיקה וכלים סניטרים- משמעות

קרמיקה וכלים סניטרים הינם שם כללי לאביזרי חדרי האמבט וחדרי הנוחיות. כדאי לעשות את בחירת הקרמיקה לאמבט תוך התייחסות לבחירת הכלים הסניטריים, כך השילוב ביניהם יקנה מראה הרמוני ונהדר לחללים אלו. בהתייחס לגוני הקרמיקה הנבחרת, במידה והקרמיקה שנבחרה הינה בצבע בהיר על מנת שהכלים הסניטרים יבלטו, כדאי לבחור בכלים סניטרים כהים ולחלופין, במידה והקרמיקה הינה בגוונים כהים ישנה עדיפות לכלים סניטריים בהירים ועדינים יותר. הניגודיות בגוונים מבליטה את העצמים השונים ובכך תורמת לעיצוב החללים.

שילוב זה של קרמיקה וכלים סניטרים, הולך אחורה מאז שחר. מאחר ושילוב זה הינו כה מתבקש, הוא תופס מקום של קבע כמעט בכל בית בישראל. כאשר השילוב הזה נולד לראשונה, היוזמים שלו לא ידעו כי הוא יישא פירות הצלחה כה עסיסיים. והנה, אנו עומדים מספר שים מאוחר ורב לאחר מכן, ועדיין קרמיקה וכלים סניטרים הולכים יד ביד. מדובר בחתונה קתולית, אשר ספק אם אי פעם יצליחו להפריד בין בני הזוג. כאשר מדובר בנוחיות ואבזור חדרים המשמשים לנוחיות, קרמיקה וכלים סניטרים הם הפתרון המובן מאליו.

קרמיקה וכלים סניטרים- תפקיד הקרמיקה

קרמיקה וכלים סניטרים משמשת הן להגנה על מראה חדר האמבט והן תורמת לפן האסתטי של חדר זה. הקרמיקה מחפה את הקירות והריצוף גם יחד. הרטיבות הרבה בחדר האמבט עלולה לגרום לכתמי עובש או טחב בקירות החדר. חיפוי קרמיקה חלקי או מלא לקירות, מונע כתמים אלו ומגן על הקירות מפני עובש. הפן העיצובי בתחום הכלים הסניטרים מתאפשר הודות לקרמיקה המגוונת תחום זה. ניתן למצוא כלים סניטרים מקרמיקה במבחר דגמים ומחירים.

קרמיקה ריצוף חוץ

קרמיקה ריצוף חוץ

המושג “ריצוף חוץ” מתייחס לריצוף מחוץ לביתנו. קרמיקה ריצוף חוץ היא אחת הדרכים לשדרוג מראה הגינה או שביל ההליכה הנמצאים מחוץ לבית. קרמיקה ריצוף חוץ, מאפשרת לריצוף לעמוד בתנאי החוץ כגון תנאי האקלים, מזיקים למיניהם וכו’, כמו כן, הריצוף ישמש אותנו לאורך שנים ולא נאלץ להחליפו, יתרה מכך, הוא מהווה פרמטר משמעותי בעיצוב הבית. מדובר בשיפוץ שעלותו גבוהה יחסית וכן לוקח זמן. על כן, חשוב שריצוף חוץ בכלל וקרמיקה בפרט, יעשה באמצעות איש מקצוע מנוסה ומהימן לשם עבודה טובה ואיכותית.

קרמיקה ריצוף חוץ

ישנם מגוון סוגי ריצוף חוץ. ראשית, ישנו ריצוף חוץ הנעשה באמצעות אבנים משתלבות. יתרון ריצוף זה הוא עמידותו, קלות התחזוקה שלו וכן הוא אינו מחליק. עם זאת, הוא סופג נוזלים ובשל כך נוטה לפתח כתמים. ריצוף נוסף, הינו בטון מוטבע, מדובר בריצוף עמיד וקל יחסית לתחזוקה. קרמיקה לריצוף החוץ אינו סופג כתמים, עומד בתנאי מזג האוויר ותנאי החוץ השונים ומקנה מראה מסוגנן לחזית הבית.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה