קרמיקה מבצעים

רכישות של אריחי קרמיקה בישראל מתחלקות על פני כמה סוגים של חנויות. ממגרשים מאולתרים של מכירת חומרי בניין בכפרים ערביים ועד חנויות מעצבים שמחירי הקרמיקה בהן מרקיעי שחקים. אחד המומלצים בין סוגי החנויות הוא חנויות העודפים של החברות הגדולות והידועות ביותר בארץ, בהן מתקיימים לאריחי קרמיקה מבצעים שיוזילו את המחיר מבלי לפגום באיכות החומר.

קרמיקה במבצע, אינה בהכרח אומר כי היא זולה. זו הזדמנות פז להשיג קרמיקה טובה ואיכותית במחיר נוח וסביר. כאשר אנשים באים לרכוש קרמיקה, הם מחפשים כמות, שכן מדובר בדרך כלל בריצוף או שיפוץ של חדרים או בתים שלמים. לכן, נראה כי הצעד הנכון הוא להוציא את הקרמיקה במבצע, ולעזור ולהקל על אותם אנשים במימוש המטרה. קרמיקה יכולה להימכר במבצעים רבים, ויש לברור היטב מי מהם עדיף בעבורכם. אל תתביישו להתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים והמומחים השונים, שכן ידע הוא כוח.

ריצוף בקרמיקה

ריצוף קרמיקה הפך לדרך היעילה והנפוצה בארץ לריצוף וחיפוי קירות. מגוון שימושים ועיצובים נמכרים בכל סוגי החנויות בארץ וניתן לומר ללא היסוס כי הרוב הגדול של הריצוף בארץ מבוצע בקרמיקה. אריחי הקרמיקה מגיעים היום לארץ מכל ארצות העולם ובשלל עיצובים מסעירים שמעניקים לבנייה הישראלית מראה המזכיר לאזרחי ישראל את ביקוריהם התכופים בחו”ל. כדי לשדל ולמשוך לקוחות מתקיימים בחנויות הקרמיקה מבצעים ובהם מוענקות הנחות משמעותיות מאד למחירי האריחים המבוקשים.

כדאי לשים לב

הזהירות הצרכנית מחייבת אותנו גם כאשר נערכים לאריחי קרמיקה מבצעים אטרקטיביים. למרות הכדאיות לכאורה של המבצעים בהם אנו נתקלים, עדיין ההמלצה הנכונה ליישום היא לעשות סבב בין מספר רשתות גדולות. לעיתים ניתן למצוא להפתעתנו כי באריחי קרמיקה מבצעים הם דבר יחסי וניתן למצוא ברשתות אחרות מבצעים טובים יותר. קיזוז העלויות הזה מאחר והוא מוכפל בשטח הבנוי של הבית הינו משמעותי ביותר מבחינת עלות פרויקט הבניה ויכול לחסוך הרבה משאבים שיוכלו להיות מופנים לאלמנטים אחרים וחשובים לא פחות.

קרמיקה מעוטרת

למהפכת העיצוב המשתלטת יותר ויותר על ישראל, יש השפעה רבה על שוק חומרי הבניין. אם פעם היו מסתפקים במוצרים פשוטים מתוצרת הארץ המיוצרים בפס ייצור ודומים אחד לשני כשתי טיפות מים, הרי שהיום ניתן דגש גובר והולך על מוצרים המשדרים ייצור פרטני מעין עבודת יד שהוכנה במיוחד עבור הבית הספציפי. אריחי קרמיקה מעוטרת הם מוצר מוביל בז’אנר הזה ומשווים לבית מראה ייחודי עם הרגשה מאד ייחודית של עיצוב אישי שכאילו יוצר נקודתית עבור בית אחד ואין למצאו בכל בית אחר. הריצוף המיוחד הזה מעיד על בעליו שבחר בו כדי לשדר לעולם מסר עיצובי המעיד על אופיו ועל אורחותיו.

התרומה העיצובית

קרמיקה מעוטרת אינה חומר לכיסוי משטחים שלמים. היא באה במיקומים מיוחדים כדי לשבור רצף של אחידות ולפנות מקום למיוחדות. ניתן לשלב קרמיקה מעוטרת במרווחים קבועים, למשל כל 4 אריחים רגילים אחד מעוטר ואולם המגדילים לעשות “זורקים” בצורה לא סימטרית את האריחים הללו כך שישברו את האחידות לא רק של הצבע והעיטור אלא גם את האחידות של מיקום האריחים מבחינת סימטריות הריצוף.

כדאי לשים לב

קרמיקה מעוטרת היא כה יפה עד שיש משיכה להרבות בשיבוצה בקירות הבית ובמרצפותיו. אך צריך לזכור שכאן חל הכלל העיצובי של “כל המוסיף גורע” וכדאי לכן להמעיט בשימוש באריחים אלו. כמו כן יש לשים לב כי העלות הגבוהה של האריחים המעוטרים יביאו אותנו ממילא, לצמצום השימוש בהם.

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים *

שלח תגובה